Ürünler
0(532) 377 57 09
7/24 Online Satış
Stok Miktarı: 50

AVAİLA 4 ORGANİK MİNERAL 25 KG

Tüm Bankalar üzerinden yapılan Havale ödemelerinde %3 indirim
1.150,00 TL
  • AÇIKLAMA
  • ÖZELLİKLER
  • YORUMLAR
  • Taksit Seçenekleri
AÇIKLAMA
AÇIKLAMA

Zinpro Bir molekül çinko, mangan ve bakır elementlerinin birer molekül amino asitle birleşmesi ve bir molekül kobaltın polisakkarit ile birleşmesinden elde edilen, dünyada patentli tek üründür. Birebir bağlama metodunda çinko, mangan ve bakırın bağlandığı amino asit molekülü tamamen bitkisel kaynaklı proteinlerden elde edilmektedir.

Etki Şekli : Süt Sığırlarında; genel durumu ve bağışıklığı iyileştirir. Süt verimini ve sütte kuru madde miktarını arttırır. Ayak ve tırnak hastalıklarını azaltarak bunların neden olduğu verim kayıplarını önler. Döl tutma oranını kuvvetlendirmek ve tohumlama sayısını azaltmak suretiyle üreme performansını arttırır. Süt işletmelerinin ve çiftçinin yıllık kayıplarını en aza indirir. Süt sığırlarının sağlık ve verimliliğini korumak suretiyle sürüden çıkartılma süresini uzatır.

Besi Sığırlarında; genel durumu ve bağışıklığı iyileştirir. Ayak ve tırnak hastalıklarını azaltarak bunların neden olduğu ağırlık kaybı ve kondisyon bozukluklarının önüne geçer. Günlük canlı ağırlık artışını ve yemden yararlanma oranının iyileştirir. Karkas kalitesini arttırır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Ürün yem ile homojen bir karışım yapılarak uygulanır. Süt ve besi sığırları için önerilen uygulama dozu 1Kg./Ton yemdir.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık çok katlı torbalarda

ÖZELLİKLER
ÖZELLİKLER
YORUMLAR
YORUMLAR
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri

BU ÜRÜNLERE DE BAKABİLİRSİNİZ