Ürünler
0(532) 377 57 09
7/24 Online Satış
Stok Miktarı: 50

PROPYLEN XT LİQUİD 500 GR

Tüm Bankalar üzerinden yapılan Havale ödemelerinde %3 indirim
30,35 TL
  • AÇIKLAMA
  • ÖZELLİKLER
  • YORUMLAR
  • Taksit Seçenekleri
AÇIKLAMA
AÇIKLAMA
  • Metabolizma Düzenleyici
  • Appetizer-İştah Açıcı
  • Sindirim Düzenleyici

İçerik

Propan 1-2 diol (M. Propylene Glycol)

Sorbitol, Citrus Oil, Laurel Oil

Özellikle geçiş periyodu ve erken laktasyondaki süt sığırlarının enerji ve metabolizma regülasyonunun sağlanması, kondüsyon ve iştah kaybının azaltılması, sürdürülebilir süt ve döl verimi için ihtiyaç duyulan enerji prokürsörünü, karaciğer ve rumen destekleyicilerini içeren likit premikstir.

Herbal esansiyel yağlar ile güçlendirilmiş formülasyonu ile güçlü enerji desteği sunulurken, aynı zamanda rumenin korunması da sağlanabilmektedir. Enerji prokürsörlerinin etkinliği yeterli safra akışının varlığında gerçekleşebileceğinden, Propylen XT formülasyonu bu bilimsel gerçek gözetilerek hazırlanmıştır.

Bu özellik, sürdürülebilir enerji regülasyonu için Propylen XT’yi ayrıcalıklı kılmaktadır. Metabolizma hastalıkları başta olmak üzere karşılaşılan en önemli problem, klinik tablo düzeltilmesine rağmen, iştah kaybının eş zamanlı düzelmemesidir.

İştahın doğal yollara düzeltilmesi için gereken bitkisel ekstraktlara sahip Propylen XT etkin çözüm ortağıdır.

Kullanım Şekli

Kuzu, buzağı, sığır besi ve süt karma yemlerine aromatik ve iştah açıcı olarak 1-5 kg/ton yem hesabıyla ve ayrıca sığırlara 0,5-1 gr/kg canlı ağırlık hesabıyla kullanılır.

Süt sığırları için Pratik Uygulama: 500 kg canlı ağırlık için 250-500 gr Doğumla birlikte, Doğumu takip eden 12. Saatte ve 36. Saatte olmak üzere 3 uygulama.

ÖZELLİKLER
ÖZELLİKLER
YORUMLAR
YORUMLAR
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri

BU ÜRÜNLERE DE BAKABİLİRSİNİZ